cs

BIO sensitive konopná mast 100 ml

379,00 Kč

BIO sensitive konopná mast obsahuje účinnou látku CBD (cannabidiol), sezamový, konopný a rozmarýnový olej. Tato mast neobsahuje vazelínu a je alternativou Konopné univerzální masti Carun. Její složení umožňuje, že se účinné látky dostávají nejen na pokožku nebo do podkožní vrstvy tuku, ale i k vazům, svalům a kostem. Konzistence masti je jemná máslová hmota, která na pokožce rychle taje a a dobře se vstřebává.

Je vhodná ke každodennímu používání na velmi citlivou pokožku, kterou regeneruje, hydratuje a posiluje. Jepodporou pro unavené svaly, klouby, bolestivé stavy a problematickou a vysoce citlivou pokožku. Také je vhodná pro všechny, kteří rehabilitují a potřebujíulevit od bolesti. U senzitivní konopné masti oceníte její univerzální použití, příjemně splyne s pokožkou a voní po rozmarýnu. Tuto její vlastnost ocení všichni se suchou, šupinatou apoškozenou pokožku. Cílem receptury je poskytnout všem klientům s citlivou kůží komfortní péči v BIO kvalitě.

Použití: Podle potřeby nanášejte na potřebné místo, lehce rozetřete a nechte působit, mast aplikujte povrchově na pokožku. Nepoužívejte na otevřené rány.

Složení: Olea Europaea Fruit Oil, C10-18 Triglycerides, Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Leaf/Stem Extract, Tocopherol Glycine Soja Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil.