cs

KONOPNÉ MÝDLO S AKTIVNÍM UHLÍM 100g

125,00 Kč

Konopné mýdlo s aktivním uhlím,mandlovým olejem a citronovou trávou je přírodní kosmetické mýdlo určené pro mytí pokožky celého těla. Díky svému přírodnímu složení s rostlinnými oleji a aktivním uhlím je ideální pro péči o problematickou a mastnou pokožku.Dokonale umyje a čistí pokožku bez nadměrného vysušení či podráždění. Vyrobeno ze 100% přírodních surovin.

Jaké složky najdete v konopném mýdle Carun s aktivním uhlím:

  • jemná a účinná mýdlová báze vyrobená bez použití palmového tuku
  • konopný olej - velmi ceněný olej ze semínek konopí setého a bohatý zdroj esenciálních mastných kyselin se schopností rychle obnovovat kožní film a zklidňovat citlivou pokožku
  • mandlový olej - čistě rostlinný olej s vynikající schopností vyživovat pokožku, dodávat jí okamžitou hebkost a vláčnost
  • aktivní uhlí - představuje zcela přírodní mikroporézní sorbent jehož struktura a vysoká specifická povrchová plocha perfektně absorbuje nečistoty a nadbytečný kožní maz
  • citrónová tráva - je přírodní esenciální olej z citronové trávy získávaný destilací z listů 30 až 50 centimetrů vysoké tropické trávy, která se pěstuje v Indii, Indonésii, Africe, jižní Americe a na Madagaskaru. Jeho jemná osvěžující vůně po citrusech zpříjemní každou koupel.

Několik rad pro správné užívání mýdla s aktivním uhlím a mandlovým olejem: Mýdlo vždy po umytí odložte na suchou podložku, ve které nezůstává voda. Mýdlo Vám tak vydrží velmi dlouho, zůstane pevné a voňavé. Mýdlo v kombinaci s vodou vytváří bohatou pěnu, která dokonale a přitom velmi šetrně smývá nečistoty z pokožky. Zanechává ji jemnou, čistou, bez nadbytečného mazu a pocitu vysušení.

Krásnou kamenně šedou barvu dodává mýdlu přidané aktivní uhlí. Osvěžující vůni pro dokonalý zážitek z mytí dodává přírodní esenciální olej z citrónové trávy. Naše mýdlo tedy neobsahuje žádné syntetické barvivo ani syntetický parfém.

Složení: Sodium Oleate, Sodium Stearate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Cannabis Sativa Seed Oil, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Prunus, Amygdalus Dulcis Oil, Charcoal Powder, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Citral, Geraniol, Limonene.