cs

Konopná mast univerzální 100 ml

univerzalni-konopna-mast-100-ml
/konopna-mast.jpg
379,00 Kč

Univerzální konopná mast obsahuje CBD (cannabidiol), konopný a levandulový olej. Má mnoho pozitivních účinků na organizmus a široké spektrum použití. Obsahuje harmonickou směs přírodních silic z máty, citronu a levandule a jako nosič je použita lékařská vazelína.

Konopná univerzální mast je vhodná zejména pro sušší, podrážděnou, zarudlou a šupinatou pokožku. Ocení ji všichni, kdo pracují na zahradě, mají drsné ruce, vykonávají namáhavou práci nebo sportovní zátěž.

Mast pokožku vyživí a promastí, rychle se ale vstřebá a díky olejům zůstane pokožka voňavá a příjemná na dotyk. Konopná mast obsahuje stejně jako všechny naše produkty plnospektrální 100% NATURAL CBD, čímž je zaručena přírodní síla konopí.

Použití: Dle potřeby naneste na pokožku, lehce vmasírujte a nechte působit. Nepoužívejte na otevřené rány, vhodné pro masáž.

Složení: Petrolatum, Olea Europaea Fruit Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Leaf/Stem Extract, Lavandula Officinalis Flower Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Linalool, Limonene.