pl

O nás

"KDE LÉKAŘ KONČÍ, TAM KONOPÍ ZAČÍNÁ ..."

Jsme velice rádi, že jste navštívili náš eshop.

Tento internetový a také kamenný obchod vznikl v roce 2016, za účelem nabídnout Vám kvalitní a výhradně české výrobky. Konopí se v dnešní době stává stále oblíbenější přírodní surovinou, která má dalekosáhlé pozitivní účinky nejen na lidský organismus.

Konopné prostředky a potravinové výrobky značky Carun jsou dnes jedny z nejžádanějších a nejznámějších v České republice. Carun je výhradně českou výrobní a obchodní společností, nabízející široký sortiment prověřených odborně připravených produktů z konopí. Zdravotnické prostředky vyrábí v nejpřísnějších farmaceutických podmínkách podle ISO 13485. Zárukou kvality je také stálost kvalitní české suroviny a přírodních bio pěstovaných ingrediencí. Najdete u nás produkty s vysokým obsahem účinných kanabinoidů, zejména Kanabidiolu (CBD), který má více farmakologických účinků než THC.

V současné době je Carun jediným českým výrobcem, který vyrábí zdravotnický prostředek z konopí botanického druhu: Cannabis sativa. Díky účinným cannabinoidům je působení až mnohonásobně intenzivnější, než u běžně dostupných kosmetických přípravků.Jedná se o širokou nabídku přírodních produktů, vhodnou pro citlivou pokožku, děti, vegany, seniory a těhotné ženy. Sortiment, který nabízíme, je orientován tak, aby si každý našel to, co opravdu potřebuje pro spokojený a zdravý život.

Pomoc u nás naleznou lidé trpící bolestmi pohybového aparátu a kožními neduhy, pacienti s poúrazovými stavy, ale na své si přijde i zákazník, požadující čistě přírodní kosmetiku a potravinové doplňky pro zdravý životní styl, jako loupané semínko, víno, sirup, panenský konopný olej, rostlinný raw protein apod.

Nabizíme především individuální přístup, který tolik na českém trhu chybí!

Konopné Zdraví má status "Chráněné dílny", od poloviny roku 2017 budeme moci nabízet firmám "NÁHRADNÍ PLNĚNÍ" .

Pokud v našem eshopu nenaleznete dostačující informace, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my Vám rádi poradíme. To co nabízíme, velice dobře známe a máme i mnohdy odzkoušeno!


Více zde: https://konopka5.webnode.cz/